Vítejte v Rainbow Factory! ^^
  • Pokud by si chtěl někdo objednat mašličky na pérku od Sariel/přívěsky od Tarii mimo oficiální nabídku (speciální barva, tvar, téma..), není problém. ^^ Stačí se ozvat na mail...
  • Od 4. 6. 2010 ke každému nákupu od Sariel nebo Tarii zasílanému poštou malý dáreček :3 (aby tolik nebolela výše poštovného :D).
  • Pokud si na Rainbow Factory něco koupíte, zhodnoťte prosím zboží, napište Feedback. :)

SLEVY STARŠÍCH KOLEKCÍ OD ZNAČKY TARIA!

Ráda bych na RF udělala rubriku s fotkami lidí s našimi výrobky. Proto bych vás chtěla požádat, pokud od nás něco máte a fotili jste se s tím a nevadilo by vám, že by fotka byla vystavena na blogu, pošlete prosím fotky na mail neadirian@seznam.cz. :3 Byla bych moc vděčná. ^^


Polli Weasley: Ukázky mých výrobků...

13. listopadu 2010 v 18:41 | Polli Weasley |  Sweet Dream
V tomto článku si můžete prohlédnout, co jsem si v minulosti vyráběla a dočíst se něco o tom, jak vysoké by asi byly ceny a jakou kvalitu můžete od mých výrobků čekat. :)


Kvalita

Snažím se, aby byla kvalita dobrá, pokud si nevím rady, tak mám výhodu že se můžu poradit s babičkou (vyučená švadlena). Většinu věcí tělám tzv. skládací/svazovací technikou, ale mám tu zkušenost, že všechno drží. Pokud by někdo chtěl můžu spoje ještě extra pojistit pár stehy. Ale myslím že to nebude nutné, všem co jsem něco dělala, všechno drží v celku. Samozdejmě jsou i části, které se časem opotřebují, ale s tím se snad počítá.

Cena

Cena je zejména podle toho, jak náročný výrobek je a jak je velký  Ale většina věcí by se pohybovala okolo 35-45 Kč. U "hlavožroutských"mašlí by to bylo víc - podle zdobení a velikosti. Taky určitou roli hraje i barva tylu. Zářivější barvy stojí o něco více než ty běžné. Sukně by stály asi 220 Kč, náročnější nebo nějak zdobené kolem 300 Kč. Beru si převážně peníze jen za materiál, baví mě to, nedělám to pro peníze, takže nepotřebuji nastavovat nějak vysoké ceny.

Ukázky výrobků

Ukázky výrobků
Ukázky výrobků
Ukázky výrobků
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama